Натисніть, щоб змінити мову на українську / Kliknij, żeby zmienić język na ukraiński

Osoby z Ukrainy, które mieszkają w centrum Łodzi zapraszamy na BEZPŁATNE kursy obsługi komputera dla początkujących. 

Jeśli Twój adres wyświetla się tutaj to znaczy, że mieszkasz w obszarze rewitalizacji Łodzi i spełniasz pierwszy warunek, aby wziąć udział w bezpłatnym kursie. Drugim koniecznym warunkiem jest wiek 50 lat i więcej lub wykształcenie co najwyżej średnie. W kursach mogą brać udział tylko osoby dorosłe.

Każda grupa liczy 10-11 osób. Podręczniki do kursu są bezpłatne. Kursy są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Cyfrowa rewitalizacja”. Kursy są prowadzone przez trenera ukraińskojęzycznego z doświadczeniem w szkoleniach komputerowych. Każdy kurs obejmuje 80 h lekcyjnych i jest zakończony bezpłatnym egzaminem.

Zajęcia odbywają się w centrum Łodzi pod adresem: ul. Targowa 27, HN Partners.

Grupa 1

od 17.11 do 29.12.2022.

Terminy:

– wtorek 17.00-20.15,
– czwartek 17.00-20.15,
– sobota 9.00-12.15

Zobacz szczegółowy harmonogram grupy (nr 1)
Ulotka z harmonogramem

Jeśli interesuje Cię udział w kursie obsługi komputera od podstaw wypełnij poniższy formularz. Na pewno zadzwonimy i poinformujemy, czy możemy Cię przyjąć do projektu.

Grupa 1Grupa 2

Kontakt z firmą EuroDialog jest możliwy pisemnie na adres ul. Solidarności 7/21, 96-200 Rawa Mazowiecka lub eurodialog@eurodialog.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Twoje dane będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji do projektu. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych. Dane zostały podane dobrowolnie.