Osoby, które uciekły przed wojną z Ukrainy i mieszkają w centrum Łodzi zapraszamy na BEZPŁATNY kurs języka polskiego i angielskiego dla początkujących (grupa nr 32).

Jeśli Twój adres wyświetla się tutaj to znaczy, że mieszkasz w obszarze rewitalizacji Łodzi i spełniasz pierwszy warunek, aby wziąć udział w bezpłatnym kursie. Drugim koniecznym warunkiem jest wiek 50 lat i więcej lub wykształcenie co najwyżej średnie. 

Grupa liczy 12 osób. Kurs rozpocznie się 18.07 i zakończy się 01.10. Zajęcia odbywać się będą w terminach:

  • Poniedziałek 14.00 – 17.15,
  • Środa 14.00 – 17.15,
  • Sobota 12.00 – 15.15.

Zobacz szczegółowy harmonogram grupy (nr 32).

Kurs będzie prowadzony przez dwóch lektorów filologów: native speakera oraz lektora ukraińsko- i rosyjskojęzycznego z biegłą znajomością polskiego i z dużym doświadczeniem w nauce polskiego.

Kurs obejmuje zarówno naukę języka polskiego, jak i angielskiego. Zajęcia będą odbywać się w centrum Łodzi, w szkole EuroDialog (Łódzki Dom Kultury), przy ul. Traugutta 18, na 4 piętrze.

Kurs jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza poniżej. Na pewno zadzwonimy i zaprosimy Cię na zajęcia.

Заповніть форму нижче, і ми обов’язково зателефонуємо вам і запросимо на наші заняття.

zdecydowanie takraczej taktak sobieraczej niezdecydowanie nie


zdecydowanie takraczej taktak sobieraczej niezdecydowanie nie


zdecydowanie za szybkiraczej za szybkow sam razraczej za wolnozdecydowanie wolno


taknienie pamiętam
Kontakt z firmą EuroDialog jest możliwy pisemnie na adres ul. Solidarności 7/21, 96-200 Rawa Mazowiecka lub eurodialog@eurodialog.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Twoje dane będą przetwarzane przez okres realizacji projektu. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych. Dane zostały podane dobrowolnie.