Business English

Posiadamy w swojej ofercie profilowane kursy języka angielskiego: Office English i Business English.

Office English to  angielski niezbędny w pracy biurowej. Nauczysz się m.in.: praktycznych zwrotów przydatnych w pracy biurowej, obsłudze klienta, prowadzenia korespondencji e-maili i prowadzenia rozmów telefonicznych.

Business English to  angielski w przedsiębiorstwie. Zagadnienia poruszane w ramach kursu obejmują: Management, Finance, Sales and Marketing, Human Resources, International Trade, Presentations, Job Interview, Discussions and Meetings, Negotiating, Business Corespondence.

W organizacji tych kursów wykorzystujemy metodę Content and Language Integrated Learning (w skrócie CLIL). Metoda polega na tym, że poznajesz różne zjawiska w biznesie, w obsłudze klienta, przedsiębiorczości, markteingu, zarządzaniu. Tyle, że w języku angielskim. Te nowe wyzwania wciągną Cię i nie będziesz musiał koncentrować się  wyłącznie na nauce języka. Metoda opiera się na czterech C:

– content – zawartość, nauczymy Cię biznesu.

– communication –  aby przekazać informacje – robisz to po angielsku

– cognition – poznajesz i  kreatywnie  rozwiązujesz problemy

– culture – poznajesz jak wygląda biznes w różnych krajach.

W cenie: materiały autorskie i platforma e-learningowa. Po kursach możesz przystąpić do egzaminu TELC Business B2 w naszej Szkole i uzyskać certyfikat dający szereg uprawnień.